Vakit Gazetesine Destek Olun !

Özgür-Der Genel Başkanı Hülya Şekerci, Koç’un, Vakit sansürüne tepki göstererek,  

“Belgeleriyle olay açık bir şekilde ortaya konmasına rağmen yetkililerin konunun üzerine yeterince gitmemesi vahim bir durum iken, Koç Holding’in Migros ve Tansaş’ta Vakit’in satışını yasaklaması ikinci bir skandaldır. Halkın gerçekleri öğrenmesini engelleyen bu yasakçı, faşizan tutum karşısında Vakit’in duruşu takdire değerdir” dedi.  

Şekerci, “Yani onlar istiyorlar ki, hem milleti soysunlar hem de kimse sesini çıkarmasın. Türkiye’deki sermaye sınıfının serveti nasıl elde ettiğini gösteren örneklerden birinin açığa çıkması karşısında Koç Holding panik içinde gazetenin satışını yasaklama tavrına gidiyor. Satışını yasaklamakla Vakit’i ve halkın gerçeklere ulaşmasını engelleyebileceklerini zannediyorlarsa aldanıyorlar” şeklinde konuştu. 

Üstteki yorumu okudunuz..Vakit gazetesinin yasaklı listesine alınma sebebinin doğruları yazmaktan öteye gitmeyen bir durum olduğunun farkındasınız..Vakit gazetesi fiatını 50 kuruşa yükseltti bu yasak ve sansürlerinde etkisi bu artışa sebep olmuştur muhakkak..Bu nedenle fiat artışı ile alakalı bir açıklama yapmıştı ; 

“Vakitin arkasında holdingler bankalar yok..Vakit in devletten ihale almak gibi bir derdi yok..İşin özü Vakitin gazetecilik dışında hiçbir faaliyeti yok.. Bundan dolayıdır ki elinizde tuttuğunuz gazetenin kağıt bedelini baskı parasını ve personel ücretini siz değerli okuyucalrımızdan aldığımız kuruşlarla karşılıyoruz..Bu aynı zamanda bir dayanışma örneğidir.. “demişti.. 

Batılın yasakladığı,sansürlediği,engellediği her fikir her oluşum her kurum  Hak safındadır…Bu sebeple Vakit gazetesine dayanak olmanızı ve abone değilsenizde abone olarak desteklemenizi temenni ediyorum…Selametle

Reklamlar

~ tarafından ahrar Ocak 18, 2007.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

 
%d blogcu bunu beğendi: